Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Mücadelemizi ülke olarak kazanacağız’

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, Çin’de başlayan ve dünyaya yayılarak büyük bir kitleyi etkileyen koronavirüsüne karşı alınan önlemlerle ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu.

24 Mart 2020 Saat: 17:33
‘Mücadelemizi ülke olarak kazanacağız’
‘Mücadelemizi ülke olarak kazanacağız’

Başkan Aynacı, “Mücadelemizi ülke olarak kazanacağız” dedi

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, Çin’de başlayarak dünyaya yayılan ve ülkemizde de görülen korona virüsüne karşı alınan önlemler hakkında düşüncelerini dile getirdi. Başkan Aynacı, konu hakkında verdiği bilgilerde “Son günlerde tüm dünyada ve ülkemizde görülen korona virüs tehlikesine karşı ülke olarak hep birlikte savaşarak kazanacağız. Tüm ülkede ve yaşadığımız bölgede alınan tedbirlere ve konulan yasaklara vatandaşlarımızın harfiyen uyması gerekiyor. Bu süreci birlikteliğimizle, sağlığımızı koruyarak atlatmak, en büyük temennimiz” dedi.

‘HALKIMIZA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ’

Sözlerine devam eden Başkan Aynacı, “İYİ Parti İlçe Teşkilatı olarak bizler de Gölcük halkına bu süreçte, imkanlarımız doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gençlik Kolları Başkanımız Hakan Küçük ve Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcımız Hüseyin Şahin önderliğinde, 65 yaş üstü vatandaşlarımıza hizmet amaçlı bir ekip oluşturduk. Bu ekibimizle dışarıda ihtiyacı olan ve risk grubunda yer alan vatandaşlarımızın ulaşabileceği telefon numaralarını sosyal medya üzerinden paylaştık. Yine yönetim kurulumuzun çekmiş olduğu bir video ile insanlarımızın dışarı çıkmaması için uyarılarda bulunduk” dedi.

‘ÇOK CİDDİ BİR SORUNLA KARŞI KARŞIYAYIZ’

Başkan Aynacı, sözlerinin sonunda ise “Ülkemizde yaşanan koronavirüs vakaları göstermiştir ki çok ciddi bir sorunla karşı karşıyayız. Bu bağlamda alınan ve virüsün yayılmasını önleyecek tedbirler, çok önem arz etmektedir. Çok sıkı taramalar yapılarak insanımızın bu hastalıktan arındırılması gerekmektedir. Koronavirüsün yayılma tehlikesine karşı alınan önlemler, çarşı esnafımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızı derinden etkilemiştir. Devletimizin acilen daha ciddi ekonomik destek paketleri açıklaması gerekmektedir. Esnafımızın uğradığı zararlar karşılanamazsa esnafımız, olası bir sokağa çıkma yasağını uygulayamayacaktır. Onların da kirası, prim borçları, ödemeleri var ve bunları ödemekle yükümlüler. Bilimin ve bilginin ışığında, yüce Allah’ın yardımı ile bu beladan bir an önce kurtulacağımıza inancım tamdır. Vatandaşlarımız, devletine güvenmek istiyor bu zor günlerde devletimiz babalığını gösterecektir” dedi. Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑