Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Spor

Atafen’den gövde gösterisi

Özel Atafen Eğitim Kurumları’nın geleneksel hale getirdi Yılın Spor Ödülleri Töreni, adeta gövde gösterisine dönüştü. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak da ödül töreninde hazır bulundu

18 Mayıs 2018 Saat: 16:57
Atafen’den gövde gösterisi
Atafen’den gövde gösterisi

 YILDA BİR KEZ

Atafen Eğitim Kurumları tarafından geleneksel hale getirilen Yılın Spor Ödülleri organizasyonu okulun spor salonunda gerçekleştirildi. Organizasyonda yıl içerisinde başarılı olan sporculara, takımlara ve katılım gösteren öğrencileri ödülleri tek tek verildi. Her yıl spora ve sporcuya hizmet etmeyi ilke edinen kolejde bu senede sporcu öğrenciler ödüllerinin sahibi oldular. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, kısa gösterilerle devam etti.

‘ÖNEM VERİYORUZ’

Gösterilerin ardından kürsüye çıkan okul müdürü Erhan Ürü günün önemini değerlendiren bir konuşma yaptı. Ürü, “Bu anlamlı günde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederim. Şehrin ve ülkenin spordaki geleceği için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Akademik başarının yanı sıra, manevi duyguları öğretmek ve spora hizmet etmek için gençlerimizin, çocuklarımızın eğitimine büyük önem veriyoruz” dedi.

 ÜRÜ BİLGİ VERDİ 

Erhan Ürü sözlerinin devamında, “Bu kuruma bu felsefeyi veren abimiz, büyüğümüz Mehmet Tüysüz’e çok teşekkür ediyorum. Kendisinin çok önemli, çok değerli emekleri var. Çocuklarımızın eğitiminde ve başarısında, spora yönlendirilmesinde büyük çabası ve gayreti var. Ben kendisine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum” dedi. Ürü, sözlerinin devamında, “Spor, insanlar arasındaki sosyal ilişkileri sağlar. İnsana farklı deneyimler katar. Farklı bakış açıları katar” dedi.

 TÜYSÜZ KONUŞMA YAPTI

Sporcuların ödüllerini almadan önce Atafen Eğitim Kurumları kurucusu Mehmet Tüysüz anlamlı bir konuşma yaptı. Sporun önemine dikkat çeken Tüysüz, “Hepinize teşekkür ediyorum. Bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadınız. Çalışmalarımıza disiplinle devam ediyoruz. Spor, disiplindir. Bu disiplin çocuklarımızın özel hayatlarına da yansıyor. Bizler onların gelecekte faydalı bireyler olmaları için uğraş veriyoruz” dedi.

 VELİLER DE KATILDI

Yapılan konuşmaların ardından katılımlarından ötürü kupa ve madalya ile ödüllendirildi. Protokoldeki herkese de günün anısına plaket verildi. Atafen'in organizasyonunun kusursuz bir şekilde geçmesi için Lise Müdürü Erhan Ürü, İlkokul Müdürü Sedat Gemici, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Ali Kolburan, Halka İlişkiler Müdürü Başak Tüysüz Bozdağ ile okul öğretmenleri yoğun bir çaba sarf etti. Öğrenci velilerinin de katıldığı organizasyon çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑