Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Spor

Spor tesislerine büyük ilgi

Gölcük Belediyesi’nin Gölcük kazandırdığı futbol sahaları, tesisleriyle beraber futbol kulüpleri ve vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor

14 Eylül 2018 Saat: 13:03
Spor tesislerine büyük ilgi
Spor tesislerine büyük ilgi

ÜRETMEYE DEVAM

Bu noktada Gölcük Belediyesi, altyapı ve üst yapıdan kentsel dönüşüme, çevreden eğitime, kültür sanattan, tarihe kadar her alanda önemli projelere imza atıyor. Yaşamaktan mutluluk duyulan bir şehri yeniden imar etmeye çalışırken, sporu her yaş gurubuna yayma hedefiyle Gölcük’ün dört bir tarafına Türkiye’nin birçok yerinde bulunmayan semt sahaları, spor salonları ve futbol sahaları kazandırıyor. Bu spor alanlarında ve futbol sahaları futbol kulüplerimize ve vatandaşlarımıza tam anlamıyla hizmet vermeye hazır durumda.

 FUTBOLA BÜYÜK YATIRIM

Özellikle futbol tesislerinin içerisinde bulunan soyunma odaları, hakem odaları, teknik kadro için bulunan odalar, WC, Banyoları ve sahaların eksiksiz bir şekilde faaliyet göstermesi gerek vatandaşlarımız, gerekse maçlarını ve antrenmanlarını yapmak isteyen kulüplerimiz için çoğu yerde olmayan tesisleşmenin bir örrneği olmakla birlikte, Gölcük Belediyesi’nin de spora ve spor gönül vermiş kişilere ne denli önem gösterdiği, gençlerimiz spor alanında katkıların yapıldığını gösteriyor.

 HAREKET GEREKLİ

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Spor ve hareket her yaş için gerekli. Ama gençlerin ihtiyacı yaşı kemale ermişlerden daha fazla. Onların enerjilerini bir şekilde harcaması gerekiyor. Gençlerin enerjilerini en masum şekilde harcayacakları yer spor. Bu anlamda tesislerimiz hem gençlerimize, hem de bizler gibi yaşı kemale ermiş olanlara büyük hizmet vermekte. Bu anlamda Gölcük Belediyesi olarak bu zaman kadar yaptığımız yatırımlara yenilerini ekleyerek spora olan desteğimizi sürdürüceğiz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑