Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Bowling Salonu
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

AK Parti Yürütme Kurulu hızlı başladı

AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları yürütme kurulu, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret etti.

13 Aralık 2012 Saat: 21:02
AK Parti Yürütme Kurulu hızlı başladı
AK Parti Yürütme Kurulu hızlı başladı

AK Parti Yürütme Kurulu hızlı başladı

 

Yapılan ziyaretten dolayı Başkan Ellibeş,Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız ve Yeni Yürütme Kurulu üyelerine teşekkür etti

 

BAŞKAN BAŞARILAR DİLEDİ

AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız ve yeni yürütme kurulu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyaretten dolayı Başkan Ellibeş, Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız ve Yeni yürütme kurulu üyelerine teşekkür etti. Başkan Ellibeş, “AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kollarının çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek yapmış olduğunuz çalışmalarda, faaliyetlerde ve etkinliklerde farkınızı ortaya koyuyorsunuz bu nedenle başta Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

YILDIZ ARKADAŞLARINI TANITTI

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız, “Öncelikle Gençlik Kollarının yapmış olduğu bir dizi organizasyon ve faaliyetlerine bizlere vermiş olduğunuz destek ve katkılardan dolayı Başkanımız Mehmet Ellibeş’e teşekkür ediyorum. AK Parti İlçe Gençlik Kolları olarak, büyüyen Gölcük’e paralel olarak Gençlik Kollarımızda her geçen gün daha da büyüyor, yeni genç arkadaşlarımız aramıza katılıyor bu gelişmelerden dolayı mutluyuz. Hedeflerimizi de bu doğrultuda geliştirerek, yeni projeler üretmeye ve bunları İlçe gençlerimizle paylaşmayı amaçlıyoruz” dedi.

Ziyarette Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız, AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları yürütme kurulunun yeniden oluşturulduğunu belirterek Yürütme kuruluna katılan arkadaşlarını tanıttı.

 

YENİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ

Siyasi  ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Kemal Öztürk, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Aras, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Raif Atalar, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Melek Kılıç, Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Oğuz, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Uzuner, Üniversitelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Eren, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bünyamin Gürler, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ramazan Demir, Ekonomik ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Talip Tekin, Ar-Ge ve Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Büşra Şengün, Sekreter Mümine Ardıç.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑