Başkan, projeleri yerinde denetledi
‘Sorgulamak en doğal görevimiz’
Gölcük’te geleneksel sanatlar yaşatılıyor
‘Güzelliğin ardındaki gizli kahramanlar’

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

‘Herkese özgürlük istiyoruz’

Türk Eğitim-Sen genişletilmiş şube toplantısı önceki akşam Karamürsel Öğretmenevi’nde yapıldı.

8 Kasım 2013 Saat: 23:16
‘Herkese özgürlük istiyoruz’
‘Herkese özgürlük istiyoruz’

Sendika olarak öğretmenlerimizin başı açık-kapalı, kravatlı-kravatsız, kot pantolonlu-kumaş pantolonlu diye ayırımı yapmadıklarını belirten Türkiye Kamu Sen İl Bşk Türk Eğitim Sendikası Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Süleyman Pekin, “Sendikamız eylem kararı aldı, herkese özgürlük istiyoruz” dedi

 

Türk Eğitim-Sen genişletilmiş şube toplantısı önceki akşam Karamürsel Öğretmenevi’nde yapıldı. Toplantıya; Türkiye Kamu Sen İl Bşk Türk Eğitim Sendikası Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Süleyman Pekin ve şube yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Kocaeli Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Yakup Kotan, Karamürsel Yurt-Kur Türk Eğitim Sendikası Temsilcisi Şeref Tahtalıoğlu, İLKSAN Karamürsel Temsilcisi Can Güneş, Türk Emekli Sendika Karamürsel Temsilcisi Süleyman Aktaş ve Türk Eğitim Sendika Karamürsel Temsilcisi Raci Erdemil ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Ayrıca toplantıya Türk Eğitim Sen Üyesi öğretmenler de katıldı.

 

‘ÖĞRETMENLERİMİZ NE GİYECEKLERİNE KENDİLERİ KARAR VERSİN’ Toplantıda konuşan Türkiye Kamu Sen İl Bşk Türk Eğitim Sendikası Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Süleyman Pekin, “Andımızın kaldırılması noktasında eylemler yaptık, rahatsızlığımızı her zaman her platformda dile getirdik. Sırada İstiklal Marşı mı var diye soruyoruz. Bir diğer konu da kılık-kıyafet konusu. Biz sendika olarak öğretmenlerimizin başı açık-kapalı, kravatlı-kravatsız, kot pantolonlu-kumaş pantolonlu diye ayırımı yapmıyoruz. Bizim için önemli olan öğretmenlerimizin derslerdeki performansıdır. Genel ahlak çerçeveleri içerisinde öğretmenlerimiz ne giyeceklerine kendileri karar verecektir. Sendikamız eylem kararı aldı, herkese özgürlük istiyoruz” dedi. Pekin sözlerinin sonunda “ Bize bu güzel ortamı hazırlayıp biz Şube yöneticileri ile üyelerimizi bir araya getiren Karamürsel Temsilciliği’ne de teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑