‘Hakem heyetlerine başvuru ücretsiz’
Kocaman, ‘Esnafımız olumsuz etkileniyor’
Fotoğraf ödülleri sahiplerini buldu
Makedon Bakan’dan yatırım çağrısı

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Özel Gruplar Fiziksel Aktivite ve Rehberlik projesi devam ediyor

Gölcük Vizyon 2023 projeleri kapsamında Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi ile birlikte ‘Özel Gruplar Fiziksel Aktivite ve Rehberlik Projesi başarıyla sürüyor.

12 Kasım 2013 Saat: 21:25
Özel Gruplar Fiziksel Aktivite ve Rehberlik projesi devam ediyor
Özel Gruplar Fiziksel Aktivite ve Rehberlik projesi devam ediyor

Projeye dahil olan çocuklar, belirli bir program dahilinde, Buz Pisti, Yüzme Havuzu, Futbol, Voleybol, Basketbol gibi aktivitelere katılarak Fiziksel aktivite ve çeşitli konularda rehberlik hizmeti alıyor

 

Gölcük Belediyesi; Gölcük Vizyon 2023 projeleri kapsamında Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi ile birlikte ‘Özel Gruplar Fiziksel Aktivite ve Rehberlik Projesi’ni başarıyla yürütüyor. Özel Eğitim veren kurumlardaki özel çocuklar, Saraylı Çocuk köyündeki çocuklar, Çocuk ve Gençlik Merkezi’ne devam eden çocuklar ile Gölcük Belediyesi Huzurevi sakinleri bu etkinliklere katılıyor. Kocaeli Üniversitesi’nden uzman kişilerin nezaretinde, projeye dahil olan çocuklar, belirli bir program dahilinde, Buz Pisti, Yüzme Havuzu, Futbol, Voleybol, Basketbol gibi aktivitelere katılarak Fiziksel aktivite ve çeşitli konularda rehberlik hizmeti alıyor.

 

BAŞKAN ELLİBEŞ AÇIKLAMA YAPTI

Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Belediye olarak toplumumuzun her kesimine ihtiyaca göre hizmet götürmekte, projeler üretmekteyiz. Özel Gruplar Fiziksel Aktivite ve Rehberlik Projemiz de bunlardan biri. Bu projemizden huzurevindeki sakinlerimiz, çocuk ve Gençlik Merkezi’ne devam eden çocuklarımız, Saraylı Çocuk Köyü’nde kalan çocuklarımız ve Özel Eğitim veren kurumlardaki çocuklarımız istifade etmektedir. Kendilerine bu aktivitelerde Kocaeli Üniversitesi’nden değerli hocalarımız ve Belediyemiz Spor birimindeki çalışanlarımız eşlik etmekte,belirli bir program dahilinde kendilerine gerekli eğitimler verilmekte ve Fiziksel aktiviteler yapılmaktadır.Bizim buradaki amacımız,proje kapsamındaki tüm gruplarımıza en güzel şekilde hizmet etmektir” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑