Gölcük’te dumansız hava sahası denetimi
TEMAD 35 yaşında
Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti
Çocukların eserleri büyük ilgi gördü

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

‘Türkiye’de eğitim köyünü açacağım’

Gölcük’ün çok ciddi eğitim eksiği olduğunu belirten ES Danışmanlık sahibi Emrah Salbacak,

13 Kasım 2013 Saat: 21:04
‘Türkiye’de eğitim köyünü açacağım’
‘Türkiye’de eğitim köyünü açacağım’

Eğitimde butik anlayışına geçiliyor. Hedeflerimin en büyüğü ‘Eğitim Köyü’ kurmaktır. İçerik olarak çok ses getirecek bir projeye imza atmak istiyorum” dedi

 

Özel eğitim sektöründe bir adım daha atılıyor. 7 Ocak 2013’te Gölcük’te hizmete açılan Özel ES Danışmanlık sahibi Matematik ve Geometri öğretmeni Emrah Salbacak yüksek hedef ve azimle eğitim sektörüne giriş yaptı. 60 öğrenciye, berberinde çalıştığı öğretmen kadrosuyla danışmanlık binasında eğitim veren Emrah Salbacak, “Öğretmenlik mesleğine adım atışımdan sonra kendimi geliştirdim” dedi. Emrah Salbacak, “Çağfen, Uğur Dershanesi’nde, Bursa’da özel bir okulda 6 sene matematik ve geometri öğretmeni olarak görev yaptım. B u sürede tecrübelendim. Mesleğimi çok seviyorum. Disiplinli olarak çalışırım. Her akşam boş oturmadan kendi ödevlerimi yaparım, sorularımı çözerim. İşe 1 tane öğrenciyle başladım. Şu anda 60 öğrencim var. Binamızda 5 öğretmen, 5 derslik, etüt Salonumuz var. Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Öğrencilerin başarılarını yükseltiyoruz. Öğretmen kadrosu oluştururken itinalı davranıyorum. Öğrencilerle iletişimlerinin güzel olması benim için çok önemli” dedi.

 

‘ÖĞRENCİLERE EĞİTİM KOÇLUĞU YAPIYORUM’

Emrah Salbacak konuşmasının devamında“Ben reklamımı bu güne kadar hiçbir yere vermedim. Benim reklamımı öğrencilerim ve velilerim yapmıştır. Çok başarılı öğrenciler yetiştirip sınavlarda derce bekliyoruz.3 yıl, 5 yıl, 10 yıla yaydığım hedeflerim var. İnşallah Türkiye deki bir ilki gerçekleştireceğim “dedi.

 

“EĞİTİM KÖYÜ KURMAK 10 YIL SONRAKİ PROJEM”

Emrah Salbacak“Hedeflerimin en büyüğü ‘Eğitim Köyü’ kurmaktır. Türkiye’de olmayan bir projedir. İçerik olarak bakarsak ses getirecek bir projedir. Gölcük ve çevresinde uygun bir araziye kurmayı düşünüyorum. Kafamda çizip içeriğini tasarlıyorum. Gölcük piyasasında sıcak para dönse de, gelir seviyesi çok yüksek değil. Fiyatlarımızda düşük ve makuldür. Günlük ders ücretimiz 50 TL’dir. Öğrenci bir saatte kalsa, on saatte kalsa fiyat değişmez. Mezun grubumuz sabah 11’de geliyor. Akşam 19:00’a kadar ders görebiliyor.Gölcük’ün çok ciddi eğitim eksiği var.Eğitimde butik anlayışına geçiliyor” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑