‘Sorgulamak en doğal görevimiz’
Gölcük’te geleneksel sanatlar yaşatılıyor
‘Güzelliğin ardındaki gizli kahramanlar’
‘Öğretmenler toplumu şekillendiren mimarlardır’

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Erva Mutlu Yüzler 3 Aralık’a hazırlanıyor

Erva Eğitim Kurumu adı altında hizmet veren Özel Erva Mutlu Yüzler Rehabilitasyon Merkezi, Erva Danışmanlık Merkezi ve Erva Kanbak Özel Eğitim Merkezi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne hazırlanıyor.

18 Kasım 2013 Saat: 21:32
Erva Mutlu Yüzler 3 Aralık’a hazırlanıyor
Erva Mutlu Yüzler 3 Aralık’a hazırlanıyor

Murat ve Yasemin Kanbak, 3 Aralık’ta Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan gösteriye tüm Gölcük halkını davet etti

 

Erva Eğitim Kurumu adı altında hizmet veren Özel Erva Mutlu Yüzler Rehabilitasyon Merkezi, Erva Danışmanlık Merkezi ve Erva Kanbak Özel Eğitim Merkezi, emin adımlarla

İlerlemeye devam ediyor. Kurum kurucusu Murat Kanbak ve Kurum Müdürü Yasemin Kanbak, Gölcük’te kaynaştırmaya yönelik tek kurum olduklarını söyledi. Murat Kanbak “Kurumumuzda kaynaştırma öğrencilerine yönelik çalışmalarımız var. Yoğunluktan dolayı özel taleple öğretmen kadromuzu geliştirdik. Yeni öğretmenlerimiz göreve başladı. Erva Kanbak Özel Eğitim Kocaeli’de ilköğretime devam eden kaynaştırma öğrencilerine yönelik ilk ve tek destek eğitim kurumudur. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise döneminde okullarına devam eden öğrencilerimizin, okul saatleri dışında Türkçe, matematik dersinden destek eğitim aldıkları ilk ve tek özel eğitim kurumudur. Öğrencilerin özel giderleri MEB tarafından karşılanıyor. Ailelerden ücret talep edilmiyor” dedi.

 

‘ZEKÂ TESTLERİ DANIŞMA MERKEZİNDE ÜCRETSİZ’

Kanbak açıklamasının devamında “Ailelerin çocuklarında gördükleri davranış problemi, dikkat eksikliği hiperaktivite, ders başarısızlığı, gibi konuşma bozukluğu gibi durumlarda başvuru yapabilecekleri psikologların çeşitli zekâ testleri ve davranış testlerini ücretsiz uyguladıkları özel eğitim sürecini açıklayan ve yardımcı olan danışma merkezidir” dedi.

Özel Erva Mutlu Yüzler Rehabilitasyon Merkezi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne hazırlanıyorlar. Murat ve Yasemin Kanbak, 3 Aralık’ta Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan gösteriye tüm Gölcük halkını davet etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑