Gölcük’te dumansız hava sahası denetimi
TEMAD 35 yaşında
Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti
Çocukların eserleri büyük ilgi gördü

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Halk Eğitimde iletişim dersleri başladı

Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Halk Eğitim Merkezinde, NLP ve Kişisel Gelişim uzmanları İlhan Akbulut ve M.Yaşar Helvacı tarafından iletişim dersleri verilmeye başlandı

7 Ocak 2014 Saat: 16:07
Halk Eğitimde iletişim dersleri başladı
Halk Eğitimde iletişim dersleri başladı

Gölcük Kaymakamlığı Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2013 – 2014 Eğitim Öğretim yılı faaliyetleri kapsamında ‘Motorlu taşıt sürücüleri sınav sorumlusu yetiştirme kursu’ adıyla açılan ve 09.12.2013-20.01.2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kurs hızla devam ediyor. Değişik konuları kapsayan, hafta içi ve akşam saatlerinde gerçekleşen ve kurs tamamının 30 gün, 120 saat sürecek olan ders programında ‘İş Hayatında İletişim ile Trafik Eğitimi ve Psikolojisi’ derslerini, diksiyon - NLP ve kişisel gelişim uzmanı İlhan Akbulut ile NLP ve kişisel gelişim uzmanı, trafik eğitmeni M.Yaşar Helvacı tarafından verilmeye başlandı.

DERSLER ETKİLİ ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Temiz, “ Gölcük bölgemizdeki çeşitli okullarımızda görev yapan okul müdürlerimiz ile öğretmenlerimizden oluşan yüz on kişinin katıldığı ve motorlu taşıt sürücüleri sınav sorumluları olan eğitimcilerimizin almaları gereken bu kurslarımız etkili bir şekilde devam ediyor” dedi. ‘İş Hayatında İletişim ile Trafik Eğitimi ve Psikolojisi’ derslerine giren eğitmenler İlhan Akbulut ve M.Yaşar Helvacı ise şunları söyledi: “Yöremizdeki birçok öğrencimizi, değerli bilgileri ile yetiştiren, toplumumuza kazandıran okul müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız ve öğretmenlerimizin katıldığı derslerimizde ev, işyeri ve çevremizle olan etkili iletişimde yapılması gerekenler, diksiyon ve güzel konuşma ile trafik eğitim ve psikolojisi konusundaki derslerimiz interaktif olarak keyifli bir şekilde devam etmektedir. Okul ve iş çıkışı yapılan derslerimize katılım oldukça yoğundur” . 20 Ocak 2014 tarihinde bitecek olan birinci dönem kursun, yeni dönem kurslarla devam edeceği bildirildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑