Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Başkan ve müdürler kahvaltıda buluştu

Okullarda birinci yarıyılın tamamlanmasına bir hafta kala ilçemizdeki okul müdürleri başarı değerlendirme toplantılarının ardından dün Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile kahvaltıda bir araya geldiler

16 Ocak 2014 Saat: 18:09
Başkan ve müdürler kahvaltıda buluştu
Başkan ve müdürler kahvaltıda buluştu

İlçemizdeki liselerden Gölcük Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Seyfullah Turan ve Gölcük Teknik Endüsri Meslek Lisesi ve Denizcilik Anadolu Lisesi Müdürü Nejat Sazak, Köfteci Ramiz’te sabah kahvaltısı organize etti. Kahvaltıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz ve lise müdürleri katıldı. Toplantıda okulların başarı değerlendirmeleri ve ihtiyaçları konuşuldu.

 

İLK DEĞERLENDİRMEDE BAŞARILI OLDUK

Kahvaltılı toplantıda eğitim öğretimin birinci yarıyılı sonunda ilçemizdeki okullardaki başarı oranlarının değerlendirmesi yapıldı. Yapılan değerlendirmede Gölcük’te başarılı bir eğitim çalışması sağlandığı ve ilk yarıyılın sorunsuz olarak geride bırakıldığı ifade edildi. Bundan sonra ikinci yarıyıl başlangıcında daha iyi bir eğitim için çalışmalar yapılacağını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, “İlçemizde yapılan eğitim çalışmalarında her yeni gün bir başarıya daha imza atıyoruz. Bu başarı veli, öğretmen ve okul müdürlerimizin birliği sağlayarak doğru iletişimi sağlamasından ileri geliyor. Önümüzdeki dönemde ise bu çalışmalardaki hedeflerimizi daha da yüksek tutacağız” dedi.

 

ELLİBEŞ, “YASALAR KAPSAMINDA DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Başkan Ellibeş, “Farkındalığımız her zaman yerini korumuştur. Okullarımızın sorunsuz bir şekilde ikinci yarıyılda eğitim ve öğretime başlaması bize verilen en büyük ödüldür. Zaten her şeyin başı birlikteliğin oluşmasıdır. Birliktelik olduğunda başarının artmaması mümkün değil. Okullarımızın ihtiyaçları için yasalar çerçevesinde elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑