Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, geçen 5 yıl içinde 60’dan fazla okula çok amaçlı salon, kütüphane ve veli bekleme odası kazandırdıklarını söyledi. Doğan, eğitime bu hizmetin yeni dönemde de artarak devam edeceğini söyledi

22 Mayıs 2014 Saat: 17:25
EĞİTİME DESTEĞE DEVAM
EĞİTİME DESTEĞE DEVAM

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ile Telekom İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıcı, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Doğan’a eğitime katkılarından dolayı teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Çelik” Kocaeli’ye yeni yeni gelmeme rağmen eğitime yaptığınız hizmetleri bütün arkadaşlarım öve öve bitiremiyor. Sizin gibi eğitim sevdalısı bir belediye başkanının bulunması bizler için büyük kazanç” dedi.

 

KENDİMİZE GÖREV KABUL ETTİK

Doğan’da  eğitime destek olmayı kendilerine görev kabul ettiklerini ifade ederek” Belediye olarak eğitime destek öncelikli görevlerimiz arasında olmamasına rağmen bizler  bunu kendimize görev kabul ettik. Her zaman eğitimde eşiklikten yanayız. Devlet okullarının özel okullardan daha az imkana sahip olmasını kabul edemiyoruz. Bu yüzden de belediye olarak okullarımızın eksiklerinin giderilmesine imkanlarımız ölçüsünde destek oluyoruz. Şimdiye kadar 60 dan fazla okulumuza destek olduk. Eğitime harcanan her kuşunun ülkemiz geleceğine yapılan yatırım olduğunu biliyoruz. Bundan sonra da eğitime destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

ÜLKEYE HİZMET HEPİMİZİN ORTAK GAYESİ

Türk Telekom Müdürü Bağırıcı da Başkan Doğan’a hayırlı olsun diyerek” yaptığınız hizmetleri yakından takip ediyoruz. Bundan sonra da projeleriniz ile kentimize  değer katmaya devam edeceğinize inancımız  sonsuzdur” dedi. İzmit Belediye Başkanı da İzmit’e hizmet anlamında taş üstüne taş koyan herkesin kendileri için önemli ve değerli olduğunu belirterek” Kurumlar arası işbirliğine her zaman önem verdik. Hepimizin ortak gayesi ülkemize hizmet olmalıdır. Bundan  sonra da  kurumlar arası işbirliğine önem vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑