Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ’NDE İLK MEZUNİYET HEYECANI

Ulaşlı’da bulunan Gölcük Anadolu Öğretmen Lisesi, geçtiğimiz gün okul bahçesinde düzenlenen törenle ilk mezunlarını verdi

3 Haziran 2014 Saat: 16:26
ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ’NDE İLK MEZUNİYET HEYECANI
ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ’NDE İLK MEZUNİYET HEYECANI

Mezuniyet törenine Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Çimen, Gölcük Halk Eğitim Müdürü Orhan Temiz, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Okul Müdürü Müfit Ulusoy, Ulaşlı Mahalle Muhtarları ve öğrenci velileri katıldı.

ULUSOY; SİZLERİ TÜM KALBİMLE KUTLUYORUM

Düzenlenen törende ilk olarak Okul Müdürü Müfit Ulusoy konuşma yaptı. Ulusoy, “Bu onurlu günde bizlerle olduğunuz için teşekkürler. Gölcük Anadolu Öğretmen Lisesi ilk mezunlarını veriyor. Öğrencilerimizin başarılı olması için çalışan öğretmenlere ve öğrenci velilerine; geleceğimizin teminatı olan gençlerimize teşekkür ederiz. Şüphesiz, en mutlu kişiler öğrenci velileridir. Onları eğitim yaşamları boyunca desteklediniz. Hüzünlerini, sevinçlerini, iyi ve kötü günlerini paylaştınız. Bizler de bu gururu ve sevinci sizlerle paylaşıyoruz. Sizleri, Atatürk’ün yolunda görmekten ötürü büyük mutluluk duyuyor, tüm kalbimle kutluyorum” dedi.

AHMET DEMİR, ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

Okul Müdürü Müfit Ulusoy’dan sonra konuşma yapan Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ise şunları söyledi: “Okulumuzun bu başarısında katkıları bulunan okul idaresini, öğretmenleri ve personeli tebrik ediyorum. Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e, eskiden Ulaşlı Belediye Binası olarak kullanılan bu binayı tahsis ettiği için teşekkür ediyorum. Öğrenci velilerini, evlatlarının bu onurlu günlerinde görmekten ötürü kutluyor, öğrencilerimizin başarılarının devam etmesini diliyorum” dedi.

 

ELLİBEŞ; ÜLKE GELECEĞİNİN TEMİNATISINIZ

Ahmet Demir’in konuşmasının ardından Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş konuşma yaptı. Başkan Ellibeş, “Ulaşlı Belediyesi’nden yadigâr kalan bu binanın, Anadolu Öğretmen Lisesi olarak kullanılması maksadıyla tahsis edilmesi konusunda hiç tereddüt etmedik. Bu kararın ne kadar güzel olduğunu, bu güzel günde hep beraber görmüş bulunmaktayız. Teşekkürün en büyüğü öğrencilerimize geliyor. Kendilerine olan güveni boşa çıkartmadıkları için onlara teşekkür ediyorum, sağ olsunlar. Yaşamınız boyunca çeşitli imtihanlardan geçeceksiniz. Sizden beklentimiz çok, ülkenin geleceğinin teminatısınız. Ülkemize katkı vermenizi sizlerden diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun” dedi.

 

YAZICI; VATANA VE BAYRAĞA BAĞLI ÖĞRENCİLER YETİŞTİRMEK ASLİ GÖREVİMİZ

Son olarak, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı yapmış olduğu konuşmada, “Böyle anlamlı bir günde sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum. Ben 4 yıl önce göreve başladığımda, bu okulumuzun açılışını yapmıştık. Yıllar çok çabuk geçiyor. Eğitim hayatınızdaki 12 sene de böyle çabuk geçti sizler için. Araştıran, sorgulayan,  elbette vatana ve bayrağa bağlı öğrenciler yetiştirmek asli görevimiz. Gençlerden beklentimiz, üniversite eğitimlerini tamamlamalarıdır. Hayatınızı şekillendirmek size bağlı. Performans ve başarılarınızdan dolayı sizleri tebrik ederim” dedi.

BAYRAK VE FLAMA DEVİR TESLİMİ YAPILDI

Yapılan konuşmalardan sonra dereceye giren öğrencilere plaket ve hediyeleri takdim edildi. Okul 3.sü Ezgi Şekersoy, 2.si Beyza Özçiçek, 1.si ise Selen Güllü oldu. Selen Güllü, plaket takdiminden sonra duygu ve düşüncelerini aktardı. Ardından 12. Sınıf öğrencileri ile 11. Sınıf öğrencileri arasında Bayrak ve flama devir teslimi yapıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑