Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Ahmet Demir’e veda yemeği

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmit’e tayin olan İlçe Milli Eğitim eski Müdürü Ahmet Demir için veda yemeği düzenledi

26 Haziran 2014 Saat: 17:23
Ahmet Demir’e veda yemeği
Ahmet Demir’e veda yemeği

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmit’e tayin olan İlçe Milli Eğitim eski Müdürü Ahmet Demir için veda yemeği düzenledi. Düzenlenen yemeğe Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Milli Eğitim eski Müdürü Ahmet Demir ve çok sayıda daire müdürleri katıldı.

 

‘YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM’

Programda ilk konuşmayı İlçemizin yeni Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu yaptı. Gülsuyu, “Öncelikle şunu dile getirmeliyim ki; geçtiğimiz haftalarda görevi Ahmet Demir’den devraldım. Kendisi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına yapmış olduğu görevlerde ve içerisinde bulunduğu projelerde gerçekten başarı sağlamış. Onu bu görevlerinden ötürü tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

‘YİNE HEP BERABER OLACAĞIZ’

Ercan Gülsuyu’nun ardından Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş konuşma yaptı. Başkan Ellibeş, yapmış olduğu konuşmada “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini uzun yıllar Gölcük’te yürüten ve müdürlük döneminde birçok projede yer aldığımız Sayın Ahmet Demir için burada toplandık. Ben Ahmet Demir’e İzmit’teki yeni görevinde başarılar diliyorum. Kendisi bizim çok uzağımıza gitmedi. Yine hep beraber olacağız” dedi.

 

‘BİZ ONA VEDA ETMİYORUZ’

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in ardından Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı konuşma yaptı. Kaymakam Yazıcı, “Ahmet Demir, Gölcük’te uzun yıllar ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptı. Yapmış olduğu Milli Eğitim Müdürlüğü süresince Gölcük Eğitim Öğretim alanında çok ciddi manada mesafe kat etti. İlçemiz öğrencilerinin eğitim öğretim alanındaki başarıları oldukça arttı ve bununla beraber öğrencilerimizin sosyal faaliyetlere olan ilgilerinde de büyük bir artış oldu. Kendisine şunu söyleyebiliriz ki; biz ona veda etmiyoruz, çünkü Ahmet Demir her daim bizlerle olacaktır” dedi. Kaymakam Adem Yazıcı Gölcük’te yapmış olduğu görev süresince göstermiş olduğu başarılarından dolayı Ahmet Demir’e plaket verdi.

 

‘KALICI OLAN KİŞİLER DEĞİL, KURUMLARDIR’

Kaymakam’ın sonrasında ise İlçe Milli Eğitim Eski Müdürü Ahmet Demir konuşma yaptı. Demir “Gölcük’te uzun yıllar görev yaptım. Burada bütün kurumlarımızla birlikte bir aile ortamı oluşturduk. Herkes birbirleri ile çok sevecen ve iyi ilişkiler içerisinde yaşıyor ve görevlerini sürdürüyor. Neticede kalıcı olan kişiler değil, kurumlardır. Uzun zaman boyunca Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğü görevini ben yaptım. Benden sonra Ercan Gülsuyu arkadaşımız yapacak ondan sonrada yine bir başkası görevi üstlenecek. Bu bağlamda ben görevi devrettiğim Ercan Gülsuyu arkadaşımı tebrik ediyor hayatında başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑