Belediye Meclisi’nde komisyon raporları oylandı

2 Temmuz 2020 Saat: 17:36
Belediye Meclisi’nde komisyon raporları oylandı
Belediye Meclisi’nde komisyon raporları oylandı

Gölcük Belediye Meclisi Temmuz Ayı Olağan Toplantısı, dün Gölcük Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda gündem maddeleri değerlendirilirken maddelerde bulunan komisyon raporları meclis üyelerince oylandı. Gölcük Belediye Meclisi Temmuz Ayı Olağan Toplantısı, meclis üyelerinin katılımı ile bugün, Gölcük Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantı, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer başkanlığında yapıldı. Toplantıda, 7 gündem maddesi değerlendirildi. Gündemin ilk maddesinde, “Kadastro çalışmalarında bulunmak üzere bilirkişi seçilmesi” konusu görüşüldü. Nüzhetiye ve Yeni Ferhadiye köylerinden altışar kişi, belediye meclis üyelerince oy birliği ile kabul edildi. Gündemin ikinci maddesinde “Ş. Yazlık Mah. 288 Ada 1 parseldeki 398 m² kısmın Kocaeli Sağlık Müdürlüğü’ne Tahsisi” görüşüldü. Bu madde, 5 yıllığına tahsis olmak kaydı ile oy birliği ile kabul edildi.

 KOMİSYON RAPORLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Gündemin üçüncü maddesinde ise “Çalışma Yönetmelikleri Komisyon raporu” konusuna değinildi. Bu madde, meclis üyelerince oy birliği ile kabul edildi. Dördüncü madde olan “İhsaniye Ada:894, parsel:25 nolu taşınmaza ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklik teklifi komisyon raporu” görüşüldü. Bu madde, komisyondan geldiği şekilde oy çokluğu ile kabul edildi. Beşinci maddede, “Ş. Değirmendere Ada 439, parsel: 1 nolu taşınmaza ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklik teklifi komisyon raporu” konusuna değinildi. Burada da komisyondan gelen rapor, yine oy çokluğu ile kabul edildi.

 BAZI MADDELER OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLDİ

Meclis toplantısının altıncı maddesinde, “Yenimahalle Ada: 102 Parsel: 108-109-110-112-115-116-126-184-245 nolu taşınmaza ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklik teklifi komisyon raporu” oy birliği ile; gündemin son maddesi olan “İhsaniye Ada:46 Parsel:11 ve Ada:47 Parsel:7 nolu taşınmazlara ait 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklik teklifi komisyon raporu” ise oy çokluğu ile kabul edildi.   Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız