KOÜ’de şenlik rüzgarı başladı

17 Mayıs 2022 Saat: 10:07
KOÜ’de şenlik rüzgarı başladı
Kocaeli Üniversitesi 2022 yılı Bahar Şenlikleri 16-17-18 Mayıs 2022 tarihlerinde ‘KoüFest'22’ adıyla başladı. Şenlikler kapsamında çok sayıda etkinlik düzenleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı ile başlayan şenlik kapsamında, atölyeler, sportif etkinlikler, tiyatro ve konserler yapılacak. Kocaeli Üniversitesi sosyal tesislerde çok sayıda standın kurulduğu şenlik alanını Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü de ziyaret etti. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Rektör Prof. Dr. Hülagü, öğrencilerden gelen fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi. Stantları gezen ve zaman zaman oyunlara eşlik eden Rektör Hülagü, öğrencilerle sohbet de etti.
YILIN ENLERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Şenlik kapsamında Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde, Liderlik Kulübü tarafından Face to Fast Ödül Töreni düzenlendi. Törende, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın'a Yılın Genç Dostu Belediye Başkanı, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye ise Yılın En İyi Rektörü ödülleri yanı sıra çok sayıda kategoride yılın enleri ödülleri sahiplerini buldu.
GÖSTERİ VE KONSERLER
Kocaeli Üniversitesi Halk Oyunları Kulübü’nün bir gösteri sunduğu konser alanında ise ilk konseri Taş-Kağıt-Makas grubu verdi. Böyleyken Böyle grubunun da sahne aldığı ana sahnede öğrenciler DJ Tugay Batgün ile doyasıya eğlendi. KOÜFEST'te öğrencilerin coşkusu ise Yüksek Sadakat'in sahneye çıkması ile zirveye ulaştı.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız