Müzik şöleni devam ediyor

27 Haziran 2022 Saat: 16:43
Müzik şöleni devam ediyor
Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Bu Yaz Sahile Gel-2022’ etkinlikleri kapsamında Başiskele sahilinde hafta sonu müzik şöleni yaşandı

Yaz boyunca vatandaşlara dolu dolu eğlenceli etkinlik takvimi hazırlayan Başiskele Belediyesi, sahilde kurulan sahnede birbirinden değerli ses sanatçılarını Başiskeleliler ile buluşturuyor. Sanata ve sanatçıya desteğini sürdüren Başiskele Belediyesi, geçen hafta sonu yerel ses sanatçılarına sahneyi bıraktı. Şehrin seslerinden Deniz Mafizer ve Orkestrası, Cumartesi günü sahneye çıkarak seslendirdiği şarkılar ve türkülerle izleyenleri coşturdu.
TÜRK SANAT MÜZİĞİYLE YAZ ESENLİĞİ
“Bu Yaz Sahile Gel 2022” programı kapsamında her yaşa ve her kesime uygun etkinliklere yer veren Başiskele Belediyesi, Türk Sanat Müziği severleri sahile akın ettirdi. Yine yerel ses sanatçıları ve müzisyenlerden kurulu Türk Sanat Müziği Korosu, vatandaşlara unutulmaz bir yaz akşamı yaşattılar. Hep birlikte söylenen türkülerle eğlenceli vakitler geçiren Başiskeleliler, müzisyenlerin güzel performansını alkışlarıyla ödüllendirdiler.
BAŞKAN ÖZLÜ DE KATILIM GÖSTERDİ
Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü de yoğun iş temposuna rağmen fırsat buldukça hemşehrileriyle birlikte sahilde düzenlenen etkinliklere katılarak hem sanatçılara destek veriyor hem de komşularıyla hasbihal etme imkanı da buluyor.
İMERA SAHNE ALACAK
Ağustos ayının sonuna kadar sürecek “Bu Yaz Sahile Gel–2022” etkinlikleri 30 Haziran Perşembe günü İMERA Konseri ile devam edecek. Karadeniz müziğinin sevilen gruplarından İmera saat 17:00’da Başiseleliler’e coşkulu ve eğlenceli bir gün yaşatacak.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız