Kocaelispor’da şampiyonluk mesajları

2 Temmuz 2020 Saat: 14:00
Kocaelispor’da şampiyonluk mesajları
Kocaelispor’u 2.Lig’e taşıyan yeşil-siyahlı futbolcular şampiyonluğu yorumladı. Tüm futbolcular asıl hedefin Süper Lig olduğunu bir kez daha vurguladı

“HEDEFE ULAŞACAKTIR”

3. Lig 2.Grup’ta harika bir sezon geçiren ve ligin bitimine 6 hafta kala en yakın rakibinin 14 puan önünde liderliğini sürdüren Kocaelispor, koronavirüs salgını nedeniyle şampiyonluğunu matematiksel olarak ilan edememişti. TFF’nin maçların oynanmayacağını açıklamasının ardından yeşil-siyahlı camiada şampiyonluk kutlamaları başladı. Takımın kaptanı Burak Süleyman, “ 4 yıldır bu şampiyonluk için uğraşıyorduk. Bu yıl bize nasip oldu. Kocaelispor çok büyük bir camia. Bu başarı ve şampiyonlukla Kocaelispor’un Süper Lig yolundaki ilk engelini aştık. Kocaelispor’da şampiyonluk yaşamak apayrı bir gurur. Kocaelispor bundan sonraki yıllarda seriye devam ederek ara vermeden Süper Lig hedefine ulaşacaktır” dedi.

SÜPER LİGİ İSTİYORUZ

Uzun yıllardır Kocaelispor forması giyen Sefa Narin ise şunları söyledi: “ Şampiyonluk camiamıza hayırlı olsun. Çok uzun süredir beklenen bir şampiyonluktu. Çok zor süreçlerden geçtik. 10 yıldır Kocaelispor içinde olduğum için bire bir şahit oldum. Kocaelispor’un önü açıktır. Hedef 2.Lig değil Süper Lig’dir. İnşallah en sonunda Süper Lig’e çıkarız. Savunmanın başarılı ismi Kemal Can Aydemir, “ 4 yıllık aradan sonra gelen şampiyonluk bizi mutlu etti. Bu şehir buna hasretti” derken, Genç oyuncu Haşim Arda Sarman,” Çok mutluyum ve gururluyum. Hak ettiğimiz yer kesinlikle Süper Lig’dir. Bundan sonra her sene şampiyon olmayı düşünüyoruz” dedi. Deneyimli kaleci Ercüment Kafkasyalı,” Şampiyon olduğumuz için mutluyuz. İnşallah Kocaelispor hak ettiği yere gelecektir” dedi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız