Değirmendere stadı yeni sezona hazır

3 Mart 2021 Saat: 11:41
Değirmendere stadı yeni sezona hazır
Gölcük Belediyesi, Kocaeli Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak, Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Değirmenderespor’un maçlarını oynayacağı stadı, 17 Nisan 2021’de başlayacak yeni sezon öncesi, A’dan Z’ye yeniledi

STATTA NELER YAPILDI

Yapılan çalışma kapsamında 7 bin M2 olarak büyütülen sentetik sahanın zemini yenilendi. Kulüp binasının bakım ve onarımı yapıldı. Sahanın güvenliğini sağlamak için etrafı tel örgü ile çevrildi. Protokol, basın ve misafir takım tribünleri tel örgü ile ayrıldı. Mevcut tel örgülerinin de boya ve bakımı yapıldı. Soyunma odaları yeniden yapıldı. Ayrıca da; konaklama tesisi binası yenilendi.

BAŞKAN SEZER BAŞARILAR DİLEDİ

Çalışmaları yakından takip eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada: “Sentetik sahayı yenileme çalışması tamamlandı. Kulüp binasının ve konaklama tesisinin bakım ve onarımı yapıldı. Ayrıca; soyunma odalarını da yeniden yaptık. Stat çevresinde de tel örgülerin ve tribünlerin bakım ve onarımları gerçekleştirildi. İlçemizin köklü ve güzide kulüplerinden Değirmenderesporumuza, yeni sezonda da üstün başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız