Kağıt Basket rahat kazandı

23 Ocak 2022 Saat: 14:00
Kağıt Basket rahat kazandı
Türkiye Basketbol Lig’inde mücadele eden Kocaeli BŞB Kağıtspor, evinde oynadığı Fethiye Belediyespor karşılaşmasından 84 – 72 galip ayrıldı

TAKIM MORELLENDİ

Kocaeli BŞB Kağıtspor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Ligi’nin 16. Haftasında Fethiye Belediyespor ile evinde karşılaştı. Karşılaşmaya çok hızlı başlayan temsilcimiz ilk periyodu 23 – 17 önde tamamladı. İkinci periyotta da üstünlüğünü koruyan dev adamlarımız ilk devreyi 43 – 31 önde tamamladı. Temsilcimiz ilk devrenin önde kapatılmasın vermiş olduğu rahatlıkla biraz oyundan kopsa da kısa süreli beraberliğin ardında durumu 62 – 54’e getirmeyi başardı. Son periyotta da üstünlüğünü kaybetmeyen temsilcimiz karşılaşmayı 84 – 72 kazandı.

HARİKA OYNADILAR

Kağıtsporlu basketçilerin 16. haftada oynadıkları Fethiye Belediyespor karşılaşmasında oynadıkları oyun dikkat çekti. Temsilcimizin dev adamları gerek kondisyon gerekse takım oyunu açısından rakibinden daha iyiydi. Karşılaşma boyunca üstünlüğünü koruyan temsilcimiz 84 -72 maçı kazandı. bu önemli karşılaşmayı kazanan temsilcimiz ligdeki kaderi adına büyük bir adım attı.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız