Hodri Meydan’dan yönetime çağrı

23 Ocak 2022 Saat: 14:06
Hodri Meydan’dan yönetime çağrı
Hodri Meydan’dan yönetime çağrı

Kocaelispor Taraftarlar Derneği Hodri Meydan, yönetime yönelik çağrıda bulundu. Olası bir başarısızlığa tahammüllerinin kalmadığını belirten dernek, yönetime yönelik “Aklınızı başınıza alın, çünkü bizim daha fazla sabrımız kalmadı. Küme düşüyoruz uyanın ve KESENİN AĞZINI AÇIN!” ifadelerinde bulundu

 “BAŞARISIZLIĞA TAHAMMÜLÜMÜZ KALMADI”

Yapılan açıklama şu şekilde; “Sezon başından bu yana hoca ısrarınız dolayısıyla geldiğimiz durum ortadadır. Bizler senelerce alt liglerde bu günleri görmek değil, daha yukarılara tırmanabilmek için bekledik. Artık olası bir başarısızlığa tahammülümüz kalmadı. Yaptığınız kapalı kutu transferler, ligin dibine doğru yol almamıza neden oldu. Rakiplerimizin getirdiği oyuncular takımlarını sırtlarken, biz hala stoper takviyeleriyle defans oyunu felsefesiyle yol alıyoruz.

“ÇOK İYİ BİR HOCAYLA ANLAŞIN”

Size sesleniyoruz! Boş transferler yapmayı bırakın ve bu ligde iş yapacak, takıma hücum oyunu oynatacak “Süper Lig” seviyesinde iki tane orta saha ve bir tane kaliteli forvetle bu takımı acilen toparlayın. Bir an önce çok iyi bir hocayla anlaşın bu süre 1 haftayı geçmesin. Aksi takdirde tüm kentin elleri iki yakanızdan düşmeyecek. Aklınızı başınıza alın, çünkü bizim daha fazla sabrımız kalmadı. Küme düşüyoruz uyanın ve kesenin ağzını açın!

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız