Değirmenderespor geleceğe bakıyor

23 Ocak 2022 Saat: 14:08
Değirmenderespor geleceğe bakıyor
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Değirmenderespor, ligin ilk devresini istediği şekilde iyi bitiremedi. Temsilcimiz ilk devreyi 5. sırada kapadı

İLK DEVREYİ 5. SIRADA BİTİRDİ

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig macerasına şampiyonluk hedefi ile başlayan Değirmenderespor hedefinden uzak kaldı. Temsilcimiz sezonun ilk devresinde grubu 5. Sırada tamamladı. 8 karşılaşmada 3 galibiyet 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet alan temsilcimiz rakiplerinin gerisinde kaldı. İç sahada 1 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan temsilcimiz, dış sahada beraberliği bulunmayan temsilcimiz 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı.

14 GOL ATILDI

Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 2. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Değirmenderespor, ,ilk devrede çıktığı 8 karşılaşmada toplamda 14 kez rakip fileleri havalandırdı. Temsilcimizde en fazla gole en fazla katkıyı Berke Tulpar yaptı. Berke ilk devrede çıktığı 8 karşılaşmada 4 kez rakip fileleri havalandırdı. Berke’yi 2 golle Hasancan Katılmış ve Ufuk Özbek takip etti. Değirmenderespor attığı 14 gole nazaran kalesinde 14 gol gördü. Temsilcimiz kalesinde gördüğü 14 gol ile grupta en çok atılan 3. takımı oldu.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız