“Hocanın ofansif anlayışı, etken oldu”

25 Ocak 2022 Saat: 13:40
“Hocanın ofansif anlayışı, etken oldu”
“Hocanın ofansif anlayışı, etken oldu”

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, Mehmet Altıparmak ile yapılan anlaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Başkan Koyun anlaşmada, Mehmet Altıparmak’ın ofansif oyun anlayışının ve başarıların etken olduğunu belirtti

“HOCANIN RAPORUYLA 2-3 TRANSFER

Engin Koyun anlaşma sonrasında gazetemize verdiği demeçte şunları kaydetti: “ Kocaelispor’u hak eden bir isimle anlaştık. Mehmet hocamız, kariyerinde 1. Lig şampiyonlukları olan bir isim. Hedefinin hep şampiyonluk olduğunu ve Kocaelispor ile birlikte kariyerinde güzel başarılar yaşamak istediğini söyledi. Ofansif oyun anlayışı, kariyeri, başarıları ve Kocaelispor geçmişi Altıparmak hocamızla anlaşmamızda etken oldu.

8 NUMARA VE FORVET

Mehmet hocamıza takımımızı devrettik. Talep edeceği transferlerden önce kampta futbolcuları görmek istiyor. Onun hazırlayacağı rapor doğrultusunda 2-3 nokta transfer daha yapmak istiyoruz. Takımın 8 numara ve santrafor mevkilerinde transfer ihtiyacı var. Değerlendirmelerden sonra takımdan ayrılacak isimler olabilir. Hoca kamp sürecinde ilk olarak durumu görecek. Transferlerde birlikte hareket edeceğiz.”

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız