Kocaelispor’da Mehmet Altıparmak dönemi

25 Ocak 2022 Saat: 13:41
Kocaelispor’da Mehmet Altıparmak dönemi
Kocaelispor’un yeni teknik direktörü Mehmet Altıparmak oldu. Mehmet Altıparmak ile yönetim anlaşma şartlarını görüşmek için bir araya geldi ve tecrübeli isimle sözleşmeyi imzaladı

1.5 YILLIK SÖZLEŞME

Kocaelispor teknik direktör arayışlarında son noktayı koydu. Yeşil siyahlı temsilcimiz Mehmet Altıparmak ile anlaştı. Yönetim tecrübeli teknik direktör ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Yeşil siyahlı kulüpten yapılan açıklamada “Kulübümüz teknik direktör Mehmet Altıparmak ile anlaşmaya varmıştır. Sözleşme 1.5 yıllık imzalanmıştır. Camiamıza hayırlı olsun” denildi. Yapılan görüşmede Kocaelispor Başkanı Engün Koyun, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Yaşar ve Faruk Mamik yer aldı.

KAMPA YETİŞTİ

Kocaelispor yönetimi son toplantısının ardından yeni teknik direktörüAntalya’daki kampa yetiştirmek için görüşmelerini ve temaslarını hızlandırmıştı. Kocaelispor’da 2006-07 sezonunda yardımcı antrenör olarak çalışan Mehmet Altıparmak, son olarak Samsunspor’un başındaydı. Kırmızı beyazlıların başında 8 maça çıkan Altıparmak bu zamana kadar Altay, Yeni Malatya, Alanyaspor, Denizlispor, B.B. Erzurumspor, Hatayspor, Kasımpaşa ve Gençlerbirliği gibi takımları da çalıştırdı.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız