Temel Erten’den eski başkanlara vefa

26 Ocak 2022 Saat: 14:12
Temel Erten’den eski başkanlara vefa
Gölcükspor Başkanı Temel Erten, yenilenen tesis binasındaki odasına Gölcükspor’un kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış tüm başkanları adına vefa köşesi yaptırdı

ESKİ BAŞKANLAR İÇİN KÖŞE YAPTIRILDI

Gölcükspor Başkanı Temel Erten,Gölcükspor adına güzel bir vefa örneği gerçekleştirdi. Gölcükspor’un yenilenen tesis binasında eski başkanların fotoğraflarının ve görev sürelerinin bulunduğu hatıra ve vefa köşesi yaptırdı. Köşede kuruluştan bugüne kadar görev yapmış olan başkanlar, SavaşÇınal, Mustafa Çolak, Emin Büyükoğlu, Mustafa Bektaş, Zekeriya Savaş, Şaban Aktürkoğlu, Mehmet Engin, İsmail Barış, Mehmet Ellibeş, Nurettin Şenemre, İsmail Gençdemir, Ahmet Şahin ve Hüseyin Çardak’ın fotoğrafları yer aldı.

‘’BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ’’

Yaptırılan vefa köşesi ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Gölcükspor Başkanı Temel Erten: ‘’Klüp olarak kurulduğu günden bugünümüze kadar hizmet vermiş, iyi gününde kötü gününde Gölcükspor’umuzun yanında olmuş eski başkanlarımız için yenilemiş olduğumuz tesislerimizde bir köşe yaptık. Maddi ve manevi olarak hizmet vermiş tüm başkanlarımıza teşekkürü borç biliriz. Aramızdan ayrılıp Ahirete irtihal eden başkanlarımıza Allah’tan rahmet yaşayan başkanlarımıza hayırlı ve sağlıklı ömürler dileriz. Başkanlarımızla birlikte kulübümüze hizmet etmiş geçmiş dönem yöneticilerimize de teşekkür ederiz. Vefanın imandan olduğu bilinci ile Gölcükspor’un menfaati için hizmet etmiş her Gölcüksporlu hemşerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz’’ dedi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız