Antalya kampı başladı

26 Ocak 2022 Saat: 14:57
Antalya kampı başladı
Kocaelispor’un 17 günlük ara için Antalya Titanic Lara Otel’de planladığı kamp başladı, çalışmalar Mehmet Altıparmak nezaretinde 4 Şubat’a kadar devam edecek

22 FUTBOLCU TOPLANDI

Kocaelispor’un 17 günlük arada Antalya Titanic Lara Otel’de planladığı kamp başladı, sonradan katılan futbolcularla birlikte 25 futbolcu ile çalışmalar devam edecek. YılportSamsunspor maçı sonrası yapılan 3 günlük iznini tamamlayan 22 futbolcu Antalya Lara Otel’e yerleşti. Dün ise ilk çalışma gerçekleştirildi. Uçuşları iptal olan Michael Pereira ve Omolo ile karantina süreci sona eren Atila Turan’ın sonradan katılımıyla kadro tamamlandı.

TAKIM DURUMU SAPTANACAK

Takım kampın ilk gününde sabah 11.00 akşam 18.00 olmak üzere çift antrenman gerçekleştirdi. Kar yağışı temsilcimizin peşini bırakmadı ve Lara Otel Tesisleri’nde süren çalışmalar kar yağışı ve soğuk havada koşullarında gerçekleşti. Takımın 4 Şubat’a kadar sürdüreceği kampta, Mehmet hoca ve ekibi takımın son durumunu kısa süre içinde teşhis edip yönetime rapor verecek, kamp sürecinde takviyeler ve ayrılıkların yaşanabileceği öğrenildi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız