Yiğit ve Ahmet imzaladı

24 Haziran 2022 Saat: 14:05
Yiğit ve Ahmet imzaladı
Kocaelispor Kulübü, U19 takımının file bekçisi Ahmet Hasan Göçen ile 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalarken, Yiğit Canguru’nun sözleşmesi yenilendi ve 5 yıllık anlaşma yapıldı

8 FUTBOLCU OLDU
Kocaelispor’da teknik heyet ve altyapı koordinatörlerinin raporları doğrultusunda genç oyuncularla profesyonel sözleşme yapılmaya devam ediliyor. Yeşil siyahlı temsilcimiz bu doğrultuda file bekçisi Ahmet Hasan Göcen ile 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalandı. Kocaelispor’da file bekçisi Ahmet Hasan Göçen’in de profesyonel yapılmasıyla birlikte bu sezon U19 takımından profesyonel yapılan futbolcu sayısı 8’e çıktı.
UFUK’TA İMZA ATACAK
Öte yandan sezon başında profesyonel yapılan Yiğit Canguru’nun da sözleşmesi yenilendi ve 5 yıllık anlaşma yapıldı. Körfez Brunga Tesisleri İdari Binasında düzenlenen imza törenine Altyapıdan Sorumluları Zeynel Abidin Akyol ve Dursun Özdemir ile scout ekibi lideri Zeki Kaya katıldı. Kocaelispor’un yetiştirme bedelini ödeyerek transfer ettiği Ufuk Birdal ile de yakın zamanda imzaların atılması bekleniyor.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız