Kick Boks heyecanı sürüyor

27 Haziran 2022 Saat: 13:00
Kick Boks heyecanı sürüyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Kick Boks Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonası, Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda tüm hızıyla devam ediyor

4 AYRI KATEGORİDE DÜZENLENİYOR
İzmit Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda düzenlenen, 78 ilden 4 bin 850 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonası kıran kırana geçen mücadeleler ile devam ediyor. Kocaeli halkı, 78 ayrı ilden katılan sporcuların müsabakalarını izlemek için Şehit Polis Recep Topaloğlu salonun yolunu tutuyor. 4 kategoride düzenlenen turnuvada sporcular hünerlerini sergilemek ve dereceye girmek adına ter dökerken, sporcuların aileleri de bulundukları ilden Kocaeli’ne gelip evlatlarını destekliyor.
TANINMIŞ HAKEMLER GÖREV ALIYOR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Kick Boks Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonası’nda ülkemizin tanınmış hakemleri, uluslararası Kick Boks karşılaşmalarını da yönetmiş deneyimli isimler görev alıyor. Reyhan Yentür, Gazi Mızrak, Halil Işık gibi deneyimli hakemler turnuvada sporcuların maçlarını yönetiyor.Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonası 27 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız