Gölcüklülerden kan bağışına büyük destek

5 Mayıs 2020 Saat: 16:20
Gölcüklülerden kan bağışına büyük destek
Yapılan çağrı üzerine Kızılay Gölcük Şubesi, Anıtpark'ta kan bağışı kampanyası düzenledi.

Gölcüklüler, kan bağışı kampanyasına çok büyük ilgi göstererek, sosyal mesafe kuralına uygun şekilde uzun kuyruklar oluşturdu. Kızılay Gölcük Şubesi, Anıtpark’ta kan bağışı kampanyası düzenledi.Gölcüklüler, kan bağışı kampanyasına çok büyük ilgi gösterdi.Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de kan bağışında bulunan vatandaşları, Kızılay çalışanlarını ve gönüllülerini yalnız bırakmamak için kan bağışı otobüsünü ziyaret etti. Başkan Sezer’i, Kızılay Gölcük Şubesi Başkanı Orhan Barış karşıladı.

SEZER; VATANDAŞLARI, BAŞKAN BARIŞ VE EKİBİNİ TEBRİK ETTİ

Başkan Sezer yaptığı açıklamada, “Koronavirüs salgını sürecinde özverili çalışmalarıyla hemşehrilerimizin yanında yer alan ve bu zorlu süreçte de kan bağışı kampanyası düzenleyerek stok açığının kapatılmasına gayret eden başta Kızılay Gölcük Şube Başkanı Sayın Orhan Barış olmak üzere, tüm Kızılay personeli ve gönüllülerini, ayrıca yoğun katılım gösteren ve her zaman olduğu gibi yine Gölcük’ün farkını ortaya koyan saygıdeğer hemşehrilerimi can-ı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

DESTEK VERMEYE DAVET ETTİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ayrıca, “Anıtpark'ta kan bağışı kampanyasının devam edeceğini belirtmek istiyor, tüm hemşehrilerimi kan bağışı kampanyasına destek vermeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız